Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Novinky

 

Sobota večer - zahraje TABÁK

18.6.2013

Poslední víkend v červnu a LASO CUP se nám blíží!!! Nebude chybět živá hudba na sobotní večer - Katakomby pro Fanaticos se známou písní Touha a hlavní hvězda večera TABÁK (Kabát revival) s dalšími písněmi české i slovenské scény. Do rána nám pak zahraje na přání návštěvníků i písně z reprodukované hudby.

» Více

Dresy pro vítěze

14.6.2013

Pro vítěze letošního ročníku jsou připraveny dresy od společnosti Bison. Pro náhled klikněte níže ...

» Více

Tváří letošního ročníku i Dušan Melichárek

28.5.2013

Jedním z patronů a tváří letošního ročníku se stal i Dušan Melichárek, brankář prvoligovégo klubu 1.FC Slovácko. Dušan se zúčastní mimo jiné závěrečných vyřazovacích bojů a předá ceny těm nejlepším ... :-)))

Dušan je odchovancem Slovácka, ale již v mládí zamířil do Švédska, kde se přes tým Mjalby vypracoval do role jedničky Malmo, se kterým vyboval mistrovský titul a zahrál si ligu istrů. Loni v létě se vrátil zpět do ČR a je jednou z hvězd domácí soutěže ...

» Více

Futsalové kluby, kluby malého futbalu a turnaje nie len Slovenska a Českej republiky

23.5.2013

Hrávate futsal alebo malý futbal? Chodíte na turnaje alebo ich poriadate? Tak sa k nám pridajte.

Ponúkame prehľad futsalových súťaží, súťaží v malom futbale a klubov nie len Slovenska a Českej republiky.

(pokračování v rozkliku)

» Více

Zřízen nový účet

29.3.2013

Pro zaplacení startovného byl zřízen nový účet - více v záložce "registrace a týmy". Kapacita se rychle plní, platí pravidlo, kdo má dřív zaplacené, je úspěšně registrován a místo mu nikdo nevezme! Nečkejte na poslední chvíli.

» Více

6.ročník - 2013

20.2.2013

Již pošesté se uskuteční na začátku léta fotbálkový turnaj a nejen to ...

Registrujte se v horním menu ... už teď se všichni zas na Vás těšíme ...

» Více

Futsal liga v UH

23.10.2012

Výplň zimního období vyplní futsalová liga v Uherském Hradišti. Již je přihlášeno 16 týmů. Registrace je spuštěna do 14.11. nebo do naplnění kapacity. Více informací na webových stránkách futsaluh.blog.cz

» Více

ADELL CUP - plážový fotbal

4.7.2012

14.-15. července se v rámci Slováckého léta uskuteční plážový fotbal přímo na náměstí v historickém centru Uherského Hradiště ... kdo by si měl zájem vyzkoušet tenhle sport, může se registrovat (počet týmů je omezen) ZDE ... odkazy na minulé ročníky jsou v "historii"

 

» Více

Tropický víkend

25.6.2012

Samotné počasí nám hraje do karet. Měla by být jasná obloha a tropické třicítky již od pátku. Ideální nachystat stan a přijet si užívat po celý víkend:-)

» Více

Páteční večer: Turnaj ve stolním fotbálku

20.6.2012

Pro týmy, které přijedou již v pátek jsme nachystali turnaj ve stolním fotbálku. Odehraje se v hlavním stanu, kde bude zároveň otevřeno občerstvení a něco na grilu. :-)))

Stolní fotbálek si poté budete moci zahrát i po celý víkend.

» Více

Jídelníček

13.6.2012

Během víkendu pro Vás bude připraven i pestrý jídelníček. Na grilu se bude dělat krkovička, kuřecí steak a pstruh. V udírně klobásky s cigárama. Poté bude možno si dát hamburger, řízek, párek v rohlíku, guláš nebo polévku. Točit budeme pivečko Černou horu a i novinku černou horu refresh limetku. Jako nealko točenou kofolu a malinu.

» Více

Harmonogram turnaje

25.5.2012

Došlo k menším úpravám ve změně harmonogramu. V sobotu bude 12 kvalifikačních skupin po 6 týmech a 4 postoupí do skupinové fáze, kde budou hrát o dvě až tři místa pro playoff. Týmy na 5. a 6. místě se utkají v playout o 3 šťastní místa, která je taktéž posunou do bojů o celkové vítězství. Celý rozpis ZDE

» Více

Míchané nápoje

25.5.2012

V sobotu vpodvečer a večer bude přistaven barový pult a bude si možné objednat několik druhů míchaných nápojů:-)))

» Více

Už se to blíží ...

10.5.2012

Na facebooku byla vytvořena událost na turnaj. Přidejte se a sdílejte na své zdi a mezi svými přáteli, ať se to dostane do širokého povědomí veřejnosti !!!ODKAZ ZDE!!! ...

» Více

Zprovozněn účet pro slovenské týmy

24.4.2012

Konečně jsme pro Vás zrpovoznili účet, kam mohou zasílat své startovné zahraniční, především slovenské, týmy. Číslo účtu i další pokyny k platbě najdete pod záložkou "Registrace a týmy". Omlouváme se za předchozí komplikace a upozorňujeme, že turnaj se začíná plnit k stop stavu, proto bychom radili zaplatit co nejdříve, ať máte jistotu účasti na turnaji.

» Více

Hlavní partner - MACHIN.CZ

11.4.2012

 Hlavním partnerem turnaje se stala společnost MACHIN.CZ, zaměřující se na tvorbu internetových stránek a obchodů.

» Více

90 dní do začátku:-)

1.4.2012

Jsou to tři měsíce, které zbývájí do propuknutí již 5.ročníku turnaje. Už aby to bylo :-)))

» Více

Nejlepší na zápasy Premier league či italské nejvyšší soutěže

20.2.2012

Díky společnosti Taupo se nejlepší exekutor pokutových kopů v rámci doprovodné soutěže na turnaji podívá do Anglie či do Itálie na zápas nejlepších týmů (dle vlastního výběru)!!!

» Více

Kadlec skóroval proti Barceloně!

14.2.2012

Patron turnaje Michal Kadlec vsítil v osmifinále Ligy Mistrů vyrovnávací gól Barceloně, přesto jeho tým padl 1:3. Na konci utkání si vzájemně vyměnili dres s Messim .... i na jednoho účastníka turnaje čeká taková pocta jako pro Messiho - získat dres českého reprezentanta! :-)))

» Více

Partnerem turnaje Nike shop - VSEPROSPORTY.CZ

8.2.2012

Nike shop VSEPROSPORTY.CZ věnuje jako ceny do turnaje slevové poukazy na nákup zboží Nike. Už teď si můžete prohlédněte novou kolekci Nike Fotbal 2012. 

» Více

Patronem turnaje také Tomáš Košút

26.1.2012

Vedle hráče české reprezentace Michala Kadlece se stal druhým patronem turnaje také reprezentační obránce slovenské "21" Tomáš Košút. Hráč, který momentálně působí v prvoligovém 1.FC Slovácko, oblékal také dres pražské Sparty a prošel všemi mládežnickými reprezentačními výběry, kde plnil roli kapitána.

» Více

Partner turnaj - Bison

24.1.2012

Představení našeho partnera turnaje, který se věnuje výrobě dresů. A právě sadu 10ks od společnosti Bison získá vítěz mužské části turnaje. Více ...

» Více

Co psaly noviny?

6.1.2012

ZDE ODKAZ na článek, který vyšel v místním deníku o Štěpánském turnaji. Více informací také v sekci "historie".

» Více

6.ročník Štěpánského turnaje

30.12.2011

Kořistí Štěpánksého turnaje, kterého se letos zúčastnilo rekordních 32 týmů, se stal tým Terasa bar Velehrad, který až na pokutové kopy zdolal Moravii Dogs. V souboji o 3.místo nedali fotbalisté Spytihněvi sebemenší šanci Labužníkom a nadělili debakl 8:0.

» Více

MACHIN.CZ CUP pro ALKO Samce

13.12.2011

Uplynulý víkend se uskutečnil menší turnaj o počtu 12 týmů v Uhreském Hradišti - odnož LASO CUPu. Vítězem se stali ALKO Samci, kteří ve finále zdolali Terasa Bar Velehrad. Třetí místo ukořistila FC Derfla.

» Více

LASO CUP 2012

8.9.2011

Příští ročník turnaje LASO CUP se uskuteční ve dnech 30.6. a 1.7. Budeme se na Vás těšit :-)))

» Více

Štěpánský turnaj

8.9.2011

26.prosince se uskuteční populární Štěpánský turnaj,  halách v Uherském Hradišti, Kunovicích a Starém Městě. Svůj tým můžete přihlásit na telefonním čísle +420604276287.

» Více

Beach fotbal

18.7.2011

Vítězem beach fotbalu v Uherském Hradišti, kam se kvalifikovali nejlepší týmy z Laso cupu, se stal kořistí týmu Imperial Media, který ve finále zdolal BG1 Beeragate v poměru 4:3. Bronzová příčka připadla týmu Bafana bafana, jenž na penalty přehrál Miva car Kněžpole. Více informací a video z turnaje naleznete v horním menu v sekci "Historie" - Beach ´11.

» Více

FOTO

30.6.2011

Ve fotogalerii fotky z turnaje od pořadatelů a profesionálních fotografů!!!

» Více

Vítězem Niva Nemšová

28.6.2011

Vítězem 4.ročníku Sluneční terasy Laso cup 2011 se stala Niva Nemšová ze Slovenska, když ve finále až na penalty porazila Vitur Přerov. Třetí místo obsadil Lazor Domus z Vyškova. Ostatní výsledky, sestřih videí a fotogalerie se objeví co nejdříve. Chvilku ztrpení:-)

» Více

Sponzoři