Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Štěpánský turnaj ´12

Tradiční Štěpánský turnaj v halové kopané vyhrál celek Terasa Baru Velehrad. O jeho triumfu v silně obsazeném turnaji rozhodl ve finále až penaltový rozstřel, ve kterém byl úspěšnější než Mistři Uherský Brod.

 
 
 

Turnaje se zúčastnilo 32 týmů, které byly nejprve rozděleny do osmi čtyřčlenných skupin. Boje v hradišťské sportovní hale, hale Gymnázia, sportovních halách v Kunovicích a ve Starém Městě na Širůchu určily šestnáctku nejlepších mužstev, která si to v závěrečném play off rozdala o titul.

Týmy, které do bojů o medaile nepostoupily, si to rozdaly o cenu útěchu. Tady se radoval celek Miva car, druzí skončili Bálešáci.

„V hlavní soutěži došlo hned v osmifinále k velkému překvapení, když obhájci titulu Titáni (Kubáň, Reinberk, Ondřejka, Heča, Kúdela, Droppa, Holek atd. pozn. aut) vypadli s Labužníky," informoval Ladislav Soviš, hlavní pořadatel turnaje.

Do boje o titul nakonec proklouzly celky Terasa Bar Velehrad a Mistři Uherský Brod. Po bezbrankovém průběhu rozhodly až penalty, při kterých měli pevnější nervy hráči Terasy, kteří zvítězili 4:3. V duelu o bronz mezi FC Derfla a Vosami Olomouc se kopaly pouze penalty, Derfla zvítězila 3:2.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Vít Valenta z Terasy, nejlepším gólmanem pak jeho spoluhráč Radim Uhlík.

 

 

 

Sponzoři