Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Laso cup ´10

3.ročník úspěšného turnaje Laso cup se tentokráte uskutečnil 24.června 2010 opět v prostorách sportovního areálu v Kněžpoli.

Počasí opět přálo celému turnaji, a tak se jak hráči na hřišti, tak diváci v hledišti těšili výborné zábavě. V samotném zápolení se husarský kousek povedl týmu BG1 Admirál, když dokázal opět projít nástrahami turnaje a obhájil svůj loňský triumf. Ve finále měl tentokráte za soupeře Restauraci U Slováckého krála a jako loni muselo o vítězství rozhodnout až závěrečný rozstřel. O třetí misto si to rozdali celky Barny team z Českého Těšína a Katalánci z Bruntálu, opět se rozhodovalo až v pokutových kopech a tentokráte byli šťastnější borci z Českého Těšína a obsadili bronzovou příčku.

Pořadí:

  1. BG1 Admirál
  2. Restaurace U Slováckého krála
  3. Barny team
  4. Katalánci
     

Nejlepší hráč: Roman Sopůšek (Restaurace U Slováckého krála)

Nejlepší brankář: Radim Uhlík (BG1 Admirál)

Úryvek z místního týdeníku:

KNĚŽPOLE - Třetí ročník otevřeného turnaje v malé kopané laso cup se stal kořistí týmu BG 1 Admiral. Výběr složený z fotbalistů Nedachlebic, Březolup, Ořechova a Nedakonic dokázal obhájit loňské prvenství a po penaltovém rozstřelu se radoval ze zaslouženého triumfu.

 

„Je neuvěřitelné, že se stejnému klubu podařilo na silně obsazeném turnaji znovu po roce uspět. Konkurence byla i letos obrovská. Mezi třicítkou účastníků nechyběli ani čtyři zástupci ze Slovenska,“ nechal se slyšet Ladislav Soviš, hlavní organizátor turnaje.

 

„Hrálo se celkem na pěti hřištích. Vítěz získal kromě sady dresů a poháru také deset tisíc korun v hotovosti. Poražený finalista si odnesl pohár, věcnou cenu a čtyřtisícovou prémii. Zkrátka nepřišel ani bronzový tým, který získal pohár, věcnou cenu a tři tisícovky,“ uvedl dále Soviš, jenž měl celodenní zápasový maratón pod palcem.

 

„Výborný výkon odvedli rozhodčí z Břeclavska, kteří se svého úkolu zhostili na jedničku,“ nešetřil chválou na adresu mužů s píšťalkou hlavní organizátor.

 

O vyrovnanosti turnaje svědčí skutečnost, že o celkovém vítězi a také o zisku třetího místa musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Finálový duel BG 1 Admiral - restaurace U Slováckého krála skončil v normální hrací době 1:1, na pokutové kopy pak 3:2. V boji o bronz se po penaltovém rozstřelu radovali zástupci celku Barney Team z Českého Těšína, kteří vyzráli v penaltové loterii na Katalánce z Bruntálu. Cenu útěchy si odnesli fotbalisté Meteoru Hlivice. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Uhlík z vítězného týmu, hráčem pak Sopůšek (restaurace U Slováckého krála).

 

„Šest nejlepších celků se kvalifikovalo na turnaj v plážovém fotbale, který se uskuteční v rámci Slováckého beachového léta,“ dodal Soviš.

 

Vítězný tým BG 1 Admiral: Uhlík - Sklenář, Zelík, Vlček, Polášek, Kašný, Žák, Hrabec. 

 

Sponzoři