Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Laso cup ´09

4. července 2009 se uskutečnil 2.ročník Laso cupu nově ve sportovním areálu v Kněžpoli, kde našel výborné podmínky pro pořádání takové akce. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií - muži a ženy. 

V kategorii mužů mezi sebou zápolilo 54 týmů z České republiky a ze Slovenska, které se střetly o pohár, sadu dresů v hodnotě 15 tisíc a finanční prémii 15 tisíc korun. Celkově se mezi týmy rozdělilo více než 50 tisíc. V turnaji neuspělo hned několik favorizovaných mančaftů, některé z nich přitom měly ve svém středu i bývalé prvoligové hráče. Fotbalisté BG1 Admiralu rozhodli ve finále o svém triumfu až v penaltovém rozstřelu, když v normální hrací době skončil jejich finálový duel s Barny teamem Český Těšín nerozhodně 1:1. Třetí místo obsadil FC Hasmen Napajedla.

Pořadí:

  1. BG1 Admirál
  2. Barny team
  3. Hasmen team

Turnaj žen, kterého se zúčastnilo šest týmů, ovládly ženy 1. FC Slovácko před svými kolegyněmi z juniorky.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Michal Krčmář a nejlepším golmanem Jakub Noha, oba dva z vítězného týmu BG1 Admirál. V rámci Laso Cupu proběhla i soutěž v rychlosti kopu, jejímž vítězem se stal domácí Ondřej Kozelek, kterému radar naměřil rovných 78 km/h. Večer se konala přímo v areálu zábava, na které hrála místní skupina POOL.

Zde můžete shlédnout televizní šot z turnaje.

Sponzoři