Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Areál Nedachlebice

Domovským stánkem se stane již potřetí sportovní areál v Nedachlebicích. V místní areálu hrají fotbalisté I.A třídu a nabízí veškerý komfort pro pořádání naší akce. Před 6 lety zde bylo vybudované pódium s tanečním parketem. Před třemi lety k tomu vznikl občerstvovací stánek s venkovním krytým posezením ze dřeva (viz. fota). Nechybí ani kamenná hospůdka s posezením uvnitř i venku. Dále je samozřejmostí dvě travnaté hřiště a moderní tribunka. Dva roky zpět v létě také proběhla rekonstrukce obou hřišť a bylo zabudováno nové zavlažovací zařízení, což by mělo zajistit kvalitní povrch pro hraní.

V areálu se pravidelně konají různé akce pořádané místním TJ či dědinou, tzn. dětský den, fotbalový turnaj části dědiny, letní zábavy, atd. Před pěti lety zažil areál zatěžkávací zkoušku, kdy k výročí 65 let fotbalu sem přijel TJ Slavoj Houslice se všemi svými hvězdami a v areálu bylo více než 2 tisíce lidí (viz. níže reportáž z této akce) a vše proběhlo v naprostém pořádku.

V areálu je na turnaj umístěno celekm 6 malých hřišť (za každou brankou je umístěna síť, aby byla zachována plynulost hřišť a zakopnuté míče nenarušovaly průběh ostatních zápasů), dále vyhrazené místa na stanování, místa s občerstvením, sociální zařízení ale i šatny a sprchy. Vše v plnáku uvedeném níže.

V areálu je zákaz jakéhokoli rozdělávání ohňů a dodržvání předpisů stanovených pořadateli turnaje!!!!!! 

 

 

Více fotek v sekci Foto loňského ročníku.

 

 

Posezení u tančního parketu:

 

Taneční parket a pódium

 

Houslice

 

Ze zápas - tribunka a na druhé fotce v pozadí krytá hospůdka s poszením na hřišti

(zdroj fotek: www.tjnedachlebice.cz)

 

Sponzoři