Výběr jazyka    baloon baloon

Nemáte povolený FLASH

LASO CUP 2017
X.ročník

je mezinárodní turnaj v malé kopané mužů i žen. Součástí fotbalových klání bude bohatý doprovodný program v čele se sobotní živou hudební zábavou - tentokráte bude hrát skupina Kumpáni. Letošní ročník je již jubilejní 10. v pořadí a uskuteční se tradičně poslední červnový víkend od 24.-25.6.2017 ve sportovním areálu v Nedachlebicích u Uherského Hradiště.

Akce se koná pod záštitou českého fotbalového reprezentanta Michala Kadlece

Novinky

14.4.2017

Letošní ročník zrušen

Letošní LASO CUP se nakonec neuskuteční. Bohužel jsme ho musel hned z několika vážných důvodů zrušit. Omlouváme se všem, kteří s tím již počítali ....

» Více

24.3.2017

Registrace spuštěna

Přesně za tři měsíce se rozběhne jubilejní 10.ročník. Dnešním dnem spouštíme registraci ... :-)

» Více

30.6.2016

Dobojováno!!!

Vítězem se stal Světový výběr a proměnil tak svou pátou účast na LASO Cupu ve své prvenství. Na druhém místě se umístil Albion z Púchova a čest místním týmům zachránila La Brusla. Na bramborovou medaili dosáhl loňský vítěz Monolit z Bratislavi. Ve čtvrfinále poté vypadli BG1 LArosco, Mercut, Vanuatu 22 a Angels Humenné "B".

» Více

22.6.2016

Rozlosování během středy!

Rozlosování do skupin a následné informace k průběhu turnaje se na webu objeví během středy ...

» Více

16.6.2016

Radegast a Kozel

Letošní rok se můžete těšit na čepované pivečko v podání Radegastu a Kozlíka.

» Více

Archív novinek


Předpověď Předpověď Předpověď

Beach ´11

Článek z místních novin a reportáž v regionální televizi. 

 

Plážový fotbal vyhrál tým Imperial Media

Devět týmů se zúčastnilo fotbalového turnaje v písku na Slováckém létě. Ty byly rozděleny do dvou sobotních kvalifikačních skupin. V sobotu dopoledne se utkaly systémem každý s každým týmy Bafana bafana ze Strání, FC Derfla, AVE Bara bar a Imperial Media a odpoledne týmy BG1 Beergate, Votjungers Kroměříž, Benfica Spytihněv, Miva Car Kněžpole a Labužníci.
Do nedělních dopoledních semifinálových skupin postupovala vždy nejlepší čtyři družstva, která se poté v odpoledních hodinách utkala v play-off o konečného vítěze.

Z prvenství se nakonec radoval papírový favorit turnaje, tým Imperial Media, který ve finálovém duelu udolal BG1 Beergate 4:3. Na bronzový stupínek vystoupali hráči z Bafana bafana klubu, když v penaltovém rozstřelu zdolali Miva car Kněžpole. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Pavel Kučera z vítězného týmu a nejlepším střelcem se stal Adam Hájek z BG1 Beergate.
„Všechny týmy byly s turnajem nadmíru spokojené a sami hráči, kteří vesměs hrají klasický fotbal, si pochvalovali, že na chvilku vyměnili zelený pažit za písek a užili si báječný víkend,“ sdělil pořadatel Jakub Sklenář.

Celým dvoudenním programem provázel komentátor Vašek Řepa, který turnaj svými vtipnými bonmoty posunul ještě o stupeň výš. „První víkend Slováckého léta věnovaný plážovému fotbalu se tedy vydařil, o čemž svědčí divácká návštěvnost a ohlasy jednotlivých hráčů, kteří se již vyptávalina další ročník,“ uzavřel Sklenář. (js)

Sponzoři